Leden 2012

Klikař Charlie (2007)

31. ledna 2012 v 17:00 The Latest

Klikař Charlie (2007)

Hraje: Sasha Pieterse

Pokud se hrdina Chuck (dentista) s nějakou rozejde, dotyčná brzo najde svou životní lásku a s největší pravděpodobností zažije i nejlepší den svého života v bílých šatech. Tahle anomálie se pochopitelně velmi brzy rozkřikne a citově strádající ženštiny se o Chucka rvou jako divé. Tomu se to zpočátku pochopitelně líbí, ovšem časem je to čím dál tím více úmorné a nebohý muž se cítí jako spotřební materiál. Navíc se do toho přimíchá ošetřovatelka tučňáků - Cam (Jessica Alba), která by mohla být zase Chuckovou životní partnerkou a tady veškerá legrace končí. Jak to (ne)udělat, aby u NÍ nebyl žádný další? Jak odolat Jessice oděné jen v kalhotkách? A jak to zas všechno srovnat a napravit?

Abych byla upřímná bavil mě jenom začátek

PLL - 2x18 promo + omluva pro affs

28. ledna 2012 v 11:39 Seriál
Omlouvám se tenhle víkend už asi nic nepřidám už asi nic nepřidám sem nachlazená a z počítače mě bolí hlava omlouvám se i affs dnes je ještě oběhnu ale zítra a v pondělí už asi ne děkuju za pochopení .
tahle část je nejlepší :D


Me + Make up

23. ledna 2012 v 19:44 Me
Na youtube jsem našla dvě videa s líčením podle PLL o kterých si myslím že jsou kdybych měla ráno čas tak bych se tak i nalíčila ale mě to ráno prostě trvá a to si dělám jen pudr a řasenku :D. No prej asi budu mít napomenutí za to že chodím pozdě. Nejdřív říkali že se nám ty minuty budou sčítat a budou neomluvený hodiny. Nejvíc mě štve že přijdu 30vteřin po zvonění a ona (jako učitelka) mi napíše 5 minut.